Aktualizowanie systemu MEDIA NAV

Właśnie zakupiłeś samochód wyposażony w system MEDIA NAV, zatem stałeś się posiadaczem intuicyjnego, niezawodnego, wysokiej jakości systemu nawigacji satelitarnej, opracowanego we współpracy z uznanymi światowymi producentami: NAVTEQ - czołowym światowym dostawcą cyfrowych danych kartograficznych, Nav N Go - jednym z głównych graczy na rynku oprogramowań do systemów nawigacji GPS oraz koncernem LG - jednym ze światowych liderów w dziedzinie systemów elektronicznych, informacji i telekomunikacji.

 • Dlaczego należy aktualizować mapy?

  Dlaczego należy aktualizować mapy?

  Z uwagi na nieustanną rozbudowę sieci drogowej (każdego roku zmiany obejmują około 20% dróg), aktualizacja danych kartograficznych systemu nawigacji jest niezbędna, aby był on nadal w pełni sprawny i działał z jednakową skutecznością. Właśnie dlatego dwa razy w roku na stroniewww.dacia.naviextras.com zamieszczane są kolejne aktualizacje map. 
  Aktualizując systematycznie swoje mapy, zyskujesz dostęp do najświeższych informacji, pozwalających na:
  - optymalizację tras i czasów przejazdu dzięki wykorzystaniu nowych dróg 
  - uzupełnianie danych dotyczących zmian wprowadzonych w sieci drogowej (węzły drogowe / zjazdy, ulice jednokierunkowe, ograniczenia prędkości, nazwy ulic, itp.)
  - sygnalizowanie położenia zaktualizowanych punktów POI (restauracje, parkingi, stacje benzynowe, itp.)

   

  Patrz: zmiany w sieci drogowej:
  http://mapchanges.navigation.com

   

  Oszczędzaj czas i pieniądze oraz zmniejsz zużycie energii!

  Wybierasz się za granicę i chcesz, żeby system nawigacji GPS też tam działał? Zapoznaj się z bogatą ofertą dodatkowych map, dostępnych na stronie www.dacia.naviextras.com


  Kup mapę

 • PRZYDATNE INFORMACJE:

  Aby bez kłopotów pobierać dowolnie duże oprogramowanie, zalecamy zaopatrzenie się w pamięć USB o pojemności 4 GB. Nie musisz obowiązkowo korzystać z tej samej pamięci USB przy kolejnych aktualizacjach. Niemniej jednak użycie tego samego klucza USB jest niezbędne przy dokonywaniu pełnej aktualizacji (etap 2: identyfikacja systemu nawigacji; etap 5: zakup i pobieranie aktualizacji; etap 6: instalacja aktualizacji w pojeździe).