Dacia Surfing Team

Dacia Surfing Team

Dacia Surfing Team to zespół składający się z trzech polskich windsurferów: Kuby Kosmowskiego, Wiktora Kitzmana i Kuby Kołakowskiego. Renault Polska przekazało zawodnikom pierwszy terenowy model Dacii – Duster – którym ekipa podróżuje po najlepszych spotach na świecie oraz na zawody ogólnopolskie i międzynarodowe.

Trzyosobowa ekipa Dacii Surfing Team to jedni z najlepszych polskich sportowców uprawiających windsurfing w kategorii freestyle. Reprezentują Polskę na tegorocznych mistrzostwach świata i Europy oraz na zawodach krajowych. Zawodnicy Dacia Surfing Team podróżują po najlepszych surfingowych spotach na świecie obrandowaną Dacią Duster, która jest idealnym autem dla młodych i dynamicznych osób lubiących sport i aktywny wypoczynek. W ramach przygotowań do zawodów drużyna będzie przebywać m.in. nad włoskim jeziorem Garda oraz w hiszpańskiej Tarifie. Na podstawie podróży polskich freestyle’rów powstanie profesjonalny, pełnometrażowy film z Dacią Duster w tle. 

Aby być bliżej kibiców i wszystkich, którzy interesują się windsurfingiem w odmianie freestyle, zespół Dacia Surfing Team zaplanował szereg aktywności internetowych. Na stronie www.youtube.com został założony w pełni spersonalizowany kanał DST, na którym znajdują się aktualne filmy z tripu, treningów i zawodów. Dzięki możliwości umieszczania filmów bezpośrednio z telefonów komórkowych wszyscy zainteresowani będą mogli niemal na bieżąco oglądać poczynania teamu Dacii.

Kolejnym elementem internetowych aktywności Teamu jest profil DaciaSurfingTeam nawww.facebook.com. Wokół strony mogą zrzeszać się osoby zainteresowane tematyką freestyle w windsurfingu oraz znajomi zawodników. Profil DaciaSurfingTeam umożliwi szybkie informowanie o wszystkich wydarzeniach podczas podróży, udostępnianie zdjęć oraz połączenie z Youtube. Dzięki temu wszystkie filmy video będą dostępne w ramach profilu DaciaSurfingTeam. Kanał DST na www.youtube.com i profil DaciaSurfingTeam nawww.facebook.com umożliwiają przekazywanie najświeższych informacji o startach zespołu także poza granicami Polski.

Internetowym dopełnieniem, stanowiącym jednocześnie element cross-komunikacji wszystkich planowanych aktywności, jest specjalna strona poświęcona zespołowi –www.dacia-surfing.pl. Znajdują się na niej m.in. informacje o zespole i zawodach, zdjęcia, kalendarium imprez oraz aktualizowane na bieżąco relacje z tripu Dacii Surfing Team.