Dacia sponsorem akcji "Najszybszy Koncert Świata"

 

„Najszybszy Koncert Świata” to nazwa serii koncertów organizowanych przez radio VOX FM w 9 miastach Polski. Dacia Sandero Stepway na weekend będzie nagrodą w konkursach towarzyszących poszczególnym koncertom. – mówi Zbigniew Weseli, dyrektor Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault.

Koncerty w ramach akcji „Najszybszy Koncert Świata” odbywają się w Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Radomiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Warszawie. Plan zakłada dziewięć koncertów, co piątek, w popularnych punktach poszczególnych miast. Pierwszy koncert odbył się w Olsztynie. Ekipa porusza się specjalnie przygotowanym na potrzeby akcji samochodem ciężarowym, będącym jednocześnie studiem radiowym oraz mobilną sceną. Koncerty poprowadzą prezenterzy Vox FM, a wystąpi na nich w sumie ponad 30 artystów - popularnych wykonawców disco, Akcji towarzyszy promocja koncertów na antenie radia VOX FM oraz na stronie internetowej i fan page’u stacji. W związku z promocją wydarzeń stacja przygotowała konkursy dla słuchaczy, w których do wygrania będzie Dacia Sandero Stepway na weekend. W akcję zaangażowani są koncesjonerzy Dacii z poszczególnych miast.

Nowa Dacia Sandero Stepway to samochód o wyglądzie bardziej terenowym, oferujący wyższe nadwozie i nowoczesny wygląd. Nowy przód auta nawiązuje do kanonów stylistycznych Dustera.. Zwiększony prześwit, przednia i tylna osłona podwozia w kolorze matowego chromu oraz relingi dachowe uzupełniają sportowy wygląd auta. Widoczna z tyłu chromowana końcówka wydechu podkreśla jego terenowy charakter. Na weekendowe wyjazdy przyda się też bagażnik o pojemności 320 l, pozwalający na przewóz wszystkich potrzebnych rzeczy. Użytkowanie auta ułatwia kamera cofania i system wspomagania ruszania pod górę. Samochód jest wyposażony w system multimedialny Media Nav Evolution (z 7-calowym ekranem dotykowym), nawigację, radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, który umożliwi dzwonienie w systemie głośnomówiącym oraz gniazdo USB, do którego można podłączyć smartfon, żeby słuchać muzyki.

   

Data

Miasto

Miejsce

Partner Dacii

05/05/2017

Olsztyn

Plaża miejska

Alcar

12/05/2017

Poznań

Plac Wolności

AutoCompol

19/05/2017

Wrocław

Plac Grunwaldzki

Nawrot

26/05/2017

Trójmiasto

Molo w Sopocie

Zdunek

02/06/2017

Radom

Galeria Rosa

Karasiewicz

09/06/2017

Łódź

Manufaktura

Jaszpol

16/06/2017

Kraków

Rynek

Łyko

23/06/2017

Katowice

Spodek

Pietrzak

30/06/2017

Warszawa

Plac Defilad

Renault Polska